Uitslagen

DDM 2024 – editie 6

VOLG DE RESULTATEN HIER LIVE

5 km

Bekijk hier de volledige uitslag

Heren Dames
1.
2.
3.
Bekijk hier het volledige herenklassement
1.
2.
3.
Bekijk hier het volledige damesklassement

10 km

Bekijk hier de volledige uitslag

Heren Dames

Bekijk hier het volledige herenklassement

Bekijk hier het volledige damesklassement

15 km

Bekijk hier de volledige uitslag

Heren Dames

Bekijk hier het volledige herenklassement

Bekijk hier het volledige damesklassement

Kids 1000 m

Bekijk hier de volledige uitslag

Jongens Meisjes

Kids 500 m

Bekijk hier de volledige uitslag

Jongens Meisjes

DDM 2023 – editie 5

5 km

Bekijk hier de volledige uitslag

Heren Dames
1. Joren Versyp
2. Jason Lefever
3. Jasper VitseBekijk hier het volledige herenklassement
1. Esmee Verstraete
2. Tara Philips
3. Louise DansercoerBekijk hier het volledige damesklassement

10 km

Bekijk hier de volledige uitslag

Heren Dames
  1. Tom De Smet
  2. Olivier Van Hulle
  3. Wim De Bois

Bekijk hier het volledige herenklassement

  1. Nele Van Autreve
  2. Carla Versprille
  3. Carine De Bruycker

Bekijk hier het volledige damesklassement

15 km

Bekijk hier de volledige uitslag

Heren Dames
  1. Steven De Muyt
  2. Fabio Vandenbogaerde
  3. Andy Rietmaeker

Bekijk hier het volledige herenklassement

  1. Miek Vyncke
  2. Roosie Van Der Jeught
  3. Lisselotte Van De Velde

Bekijk hier het volledige damesklassement

Kids 1000 m

Bekijk hier de volledige uitslag

Jongens Meisjes
  1. Pablo Perquy
  2. Sem Van Hoecke
  3. Danté Begijn
  1. Leonie Wildemauwe
  2. Laura Vermeersch
  3. Mare Vonck

Kids 500 m

Bekijk hier de volledige uitslag

Jongens Meisjes
  1. Ilias Verdickt
  2. Jasper Zeisig
  3. Ollie Van De Casteele
  1. Renée De Lobel
  2. Romy Heyndrikx
  3. Femke Wittouck

DDM 2019

5 km

Bekijk hier de volledige lijst

Heren Dames
1. Jasper Vitse
2. Baptiste Colpaert
3. Martijn Baete
1. Louisa De Kesel
2. Nathalie Van Maldegem
3. Els Willems

10 km

Bekijk hier de volledige lijst

Heren Dames
  1. Bjarne Vanderbeken
  2. Jens Franssens
  3. Kevin Strubbe
  1. Jolien Van Hoorebeke
  2. Nancy De Baene
  3. Evelien De Smet

15 km

Bekijk hier de volledige lijst

Heren Dames
  1. Bart Bleyaert
  2. Branco François
  3. Steven De Muyt
  1. Roossie Van der Jeught
  2. Conny Slos
  3. Quinta Timmerman

Kids 1000 m

Bekijk hier de volledige lijst

Jongens Meisjes
  1. Niels Staelens
  2. Ricko Deyne
  3. Kemal Deyne
  1. Eloisa Dekezel
  2. Floor Delaere
  3. Ella Bekaert

Kids 500 m

Bekijk hier de volledige lijst

Jongens Meisjes
  1. Robbe Van der Jeught
  2. Lowie Weyn
  3. Lander Delaere
  1. Zuzanna Jarocka
  2. Zoë Van der Jeught
  3. Emma Verbeke

DDM 2018

5 km

Bekijk hier de volledige lijst

Heren Dames
  1. Marlon Claeys
  2. Robbe De Dobbelaere
  3. Raf De Dobbelaere
  1. Josephine Rondelée
  2. Anoucha Baute
  3. Tina Denoo

10 km

Bekijk hier hier de volledige lijst

Heren Dames
  1. James Goossens
  2. Bjarne Vanderbeken
  3. Davy Braekman
  1. Ineke Cassiman
  2. Maite Maes
  3. Eva Van Maldegem

15 km

Bekijk hier de volledige lijst

Heren Dames
  1. Davy Acke
  2. Jasper Wyffels
  3. Nicolas Vantorre
  1. Roossie Van der Jeught
  2. Quinta Timmerman
  3. Gerardine Van Landschoot

Bekijk de kidsrun resultaten van 1000m HIER en 500m HIER.

DDM 2017

5 km

Heren Dames
  1. Robbe De Dobbelaere
  2. Eskill De Witte
  3. Gerben De Paermentier
  1. Melanie Matthys
  2. Lien Baele
  3. Natalie D’Haenink
Bekijk hier de volledige lijst.

10 km

Heren Dames
  1. Mark Vanden Driessche
  2. Branco François
  3. Kevin Strubbe
  1. Ester Verhaegen
  2. Eva Van Maldegem
  3. Fleur Debaene
Bekijk hier de volledige lijst.

15 km

Heren Dames
  1. Henk De Brauwer
  2. Dirk Schoonackers
  3. Peter Van Belleghem
  1. Roossie Van der Jeught
  2. Martine Boute & Beryl Otieno
  3. Liesbet Demasure
Bekijk hier de volledige lijst.